Pronájem skákacího hradu v Jablonci nad Nisou

Nabízíme pronájem skákacího hradu se skluzavkou v Jablonci nad Nisou. Nafukovací skákací hrad pro děti dokáže z narozeninové oslavy udělat zážitek, na který vaše dítě nezapomene po celý život.

Půjčíme vám přesně ten skákac hrad, který můžete vidět na fotografii. Jedná se o typ, který se používá například na poutích - je tedy opravdu veliký a vhodný pro až 8 dětí najednou. Krom plochy pro skákání je k dispozici i skluzavka / klouzačka. Rozměry našeho nafukovacího hradu jsou 8 x 5 x 4 metrů.

Nafukování trvá přibližně 5 minut a probíhá pomocí fukaru, který je součástí zápůjčky. Ve složeném stavu se hrad vejde do dodávky a nebo do vozíku za osobní automobil a pro manipulaci jsou potřeba 2 lidi. Hrad vám půjčíme v Loučné nad Nisou, což je přibližně 10 minut cesty z Jablonce nad Nisou.

Cena za pronájem skákacího hradu je 5000 Kč / den a 8000 Kč / víkend.

Na jaké akce se nafukovací skákací hrad hodí

  • Rodinné oslavy
  • Svatby
  • Venkovní společenské akce
  • Poutě a trhy
  • Dětské dny
  • Koncerty

Bagrákem na zkoušku

Nabízíme možnost vyzkoušet si práci s naším bagrem. Vše bezpečně s doprovodem certifikované osoby.

Jedná se o zážitek pro dospělé i mladé. Bagrování je opravdu zábava a pro někoho dokonce i splněný sen.

Cena je 2000 Kč / hodina.

Jak to bude probíhat?

Nejprve si společně domluvíme termín, kdy se k nám do Jablonce nad Nisou dostavíte.

Poté se společně přesuneme na místo, kde se bude bagrovat.

Na místě vám certifikovaná osoba vše vysvětlí a bude k dispozici po celou dobu zážitku. Opravdu není důvod se ničeho bát, bagrování je bezpečné a po chvilce zkoušení to zvládne opravdu každý.

V bagru Vás necháme 1 hodinu. V tomto čase si budeme moci vyzkoušet kopání a přemisťování zeminy i pojezd s celým bagrem.

Bagrování probíhá v Jablonci nad Nisou.

Pro koho je tento zážitek vhodný?

Bagrování jako zážitek je vhodný pro mladé od 4 let i dospělé. Máme vyzkoušeno, že to baví jakoukoliv věkovou skupinu. Uvidíte sami, že ta hodina v bagru uteče opravdu rychle.

Máte zájem?

Pro více informací nás prosím kontaktujte v sekci kontakty.

RC modely

Nabízíme zábavu pro malé i velké kluky (a samozřejmě i holky)! Řízení RC modelů je jednoduché, po pár pokusech na rovince se můžete pustit do závodů na naší RC dráze, kde vám bude hrozit kolize akorát tak s ovcí :)

Jak to bude probíhat?

Po domluvě přijedete k nám do Loučné nad Nisou, která je pár minut od Jablonce a z kopce dolů pod Bedřichovem. Zapůjčíme vám model s plnou baterkou a po krátké instruktáži již můžete vypustit duši závodníka.