Nový minibagr v půjčovně!

V naší půjčovně pro vás máme připravený zbrusu nový pásový minibagr s hmotností 1800 kg. Zapůjčit si ho můžete v Jablonci nad Nisou za opravdu férovou cenu.

Nedávno jsme zakoupili zbrusu nový pásový mini bagr, který je už nachystaný v naší půjčovně v Jablonci nad Nisou. Jeho hmotnost je 1800 kg a ikdyž se to nezdá, zvládne vám ušetřit opravdu hodně práce.

Fotografie nového minibagru

Na co se hodí minibagr?

S pásovým minibagrem si můžete například upravit terén na vaší zahrádce téměř bez námahy. Nebo potřebujete upravit příjezdovou cestu? Vykopat základy domu? I toto tento bagřík zvládne levou zadní. Možností využití je samozřejmě mnohem více - záleží na vaší fantazii.

Fotografie vnitřku minibagru

Přeprava / doprava bagru

Díky hmotnosti 1800 kg a kompaktním rozměrům se tento minibagr vejde i na vlek, který můžete táhnout tažným zařízením za osobním automobilem. To je veliká výhoda oproti většímu bagru, který už pro přepravu potřebuje náklaďák.

Cena zapůjčení

Cenu za půjčení tohoto mini bagru jsme nastavili na 2500 Kč bez DPH za 1 den. Pokud byste si chtěli bagřík pronajmout na 4 a více dní, jeho cena je 2300 Kč bez DPH za den.