Nová technika v půjčovně - malý bagr, pila na cihly a motorové kolečko

Od dnešního dne si v naší půjčovně strojů a techniky v Jablonci nad Nisou můžete zapůjčit další techniku. Do nabídky jsme zařadili malý bagr (minirypadlo) s hmotností 1700 kg, pilu na cihly a pásové motorové kolečko (dumper). Na co se toto nářadí hodí?

Malý bagr (minirypadlo) s hmotností 1700 kg

Tento malý bagřík má oproti našemu velkému bagru pár výhod. Tento stroj se dá převážet na přívěsu taženým za osobním automobilem, což usnadní transport, protože si ho odvezete sami a nepotřebujete náklaďák. Další výhoda je v rozměrech bagru. Tento bagřík poslouží tam, kam se veliký bagr nevejde a nebo nejde přemístit například kvůli úzké příjezdové cestě či brance.

Pásové motorové kolečko - dumper

Motorové kolečko je skvělý pomocník na stavbu i zahradu. Díky pásovému pohonu toto kolečko zvládne i horší terén a svahy, na kterých by normální dumper neměl šanci. Nyní si tedy v naší půjčovně můžete vybrat z pásového i normálního pohonu.

Pila na cihly

Motorovou pilu na cihly jsme do nabídky zařadili, protože je to důležitý pomocník na stavbě. Motorová pila usnadní mnoho práce a ušetří čas. Komu by se chtělo řezat cihly po staru obyčejnou pilou? Jakmile zkusíte motorovou pilu na cihly, už nebudete chtít nic jiného.

Celou nabídku si můžete zobrazit v sekci půjčovna. Pokud si chcete cokoliv zapůjčit, kontaktujte nás.