Bagry a další technika usnadní práci nejen na zahradě

Naše půjčovna bagrů, vibračních pěchů a desek a další techniky v Jablonci nad Nisou se hodí i pro zahrádkáře a kutily. Pojďte se podívat na co vše se bagry a vibrační technika na zahrádkách hodí.

Mnoho lidí svůj volný čas tráví na své zahradě - ať už relaxováním a nebo prací. Naše půjčovna bagrů, vibračních desek a pěchů v Jablonci nad Nisou vám je k dispozici. Rádi vám naši techniku půjčíme, ať vám jde práce lépe a rychleji od ruky.

Co nabízíme?

Kompletní nabídku techniky, kterou si od nás můžete zapůjčit, naleznete v sekci půjčovna. Pokud byste potřebovali s prací pomoci, mrkněte i na služby, které nabízíme. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle a nebo emailem skrze kontaktní formulář. Snažíme se reagovat okamžitě :)

Bagr na zahradu?

V čem vám náš bagr může na zahradě pomoci? Využití pásového bagru na zahrádce je opravdu rozmanité. Někdo potřebuje upravit terén, někdo přemístit těžké kameny... Další potřebuje vykopat základy a někdo si chce postavit bazén. Na všechny tyto úkony se náš bagr hodí. Ve skutečnosti je ale využití pásového rypadla (bagru) mnohem větší.

Vibrační pěch a vibrační deska na zahradu?

Zajímá vás využití vibračního pěchu a vibrační desky na zahradě? S těmito pracanty máte udusanou zeminu doslova raz dva. Většinou se vibrační technika používá na příjezdové cesty, nové dlažby a na zeminu obecně.

Vyplatí se to?

Ano. Jinou odpověď jste určitě nečekali, kór na stránkách půjčovny, že? :) ... Ve zkratce: Dvě hrábnutí (kopnutí) bagrem jsou jako hodina práce člověka. S bagrem prostě ušetříte spoustu času a čas jsou peníze. Navíc je bagrování zábava, u které se nenadřete, což je u kopání krumpáčem úplně naopak.

A co pěchování zeminy vibrační deskou / pěchem? Buď budete hodiny pěchovat zeminu manuálně (a stejně ji nikdy neupěchujete pořádně)... A nebo si půjčíte vibrační desku / vibrační pěch. Hotovo máte za chviličku a pracné to také nebude.